Nebosan

Kurucumuz
Necdet BOZ

Kurucumuz Necdet Boz

NEBOSAN METAL’in kurucusu merhum Necdet Boz, 40 yıl önce kurmuş oldukları aile şirketi Muğlalılar Sac Sanayi’nin temellerinin atıldığı günden itibaren a’dan z’ye her safhada ve her kademede bizzat, etkin bir biçimde yer almış, iş hayatında edindiği bu çeyrek asırlık birikimini NEBOSAN METAL’e taşımıştır.

Geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan satış kabiliyetinin yanında istikrarlı yatırımları ile de sektöre önemli katkılar sağlayan Necdet Boz çalışkanlığı, dürüstlüğü, alçakgönüllülüğü, hayırseverliği ve erdemli duruşu ile her zaman bizlere örnek olmuştur. Ailesine ve işine her zaman düşkün olmasıyla tanınmış Necdet Boz, yaklaşımlarıyla tüm personeline patron değil, bir baba olmuştur.

Üzerimizde büyük emeği geçen ve hatırası her zaman bizlere ışık tutacak olan büyüğümüz, saygıdeğer patronumuz, kıymetli babamız Necdet Boz geride büyük bir başarı hikayesi ve köklü dostluklar bırakarak 14 Nisan 2014’te aramızdan ayrılmıştır. O’ndan kalanları yaşatmak ve öğrettiklerinin üzerine parçalar koyarak bizimle gurur duymasını sağlamak yegane görevimizdir. Kendisini SAYGI ve ÖZLEMLE ANIYORUZ…

Bizlere bıraktığı bu görev doğrultusunda NEBOSAN METAL, demir çelik sektörünün ne denli büyük bir uzmanlık ve tecrübe gerektirdiğinin bilinciyle hareket etmekte, müşterilerin karşılaşabileceği her türlü sorun ve güçlüğün üstesinden gelebilecek bilgi ve beceri donanımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.