Nebosan

Nebosan'dan
Haberler

Yatırımlarımızı Büyütmeye Devam Ediyoruz!

Nebosan olarak demir çelik sektöründe edindiğimiz deneyimlerle yatırımlarımızı büyütmeye devam ediyoruz! Bergama Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m² büyüklüğündeki yeni fabrikamız çok yakında sizlerle! Siz değerli iş ortaklarımıza farklı bir sektörde hizmet vermek için fabrika kurulumuz için çalışmalara başladık.

Geleceğe Güçlü Süreçlerle Yürüyoruz!

Sizlere daha iyi ve daha planlı hizmet sunabilmek için 21 ülkede 11 dilde hizmet veren Canias ERP kurumsal kaynak planlama yazılımına uzman ekip arkadaşlarımızın veri aktarım sürecini de tamamlamaları ile birlikte geçiş sağlamış bulunmaktayız, geleceğe güçlü süreçlerle yürüyoruz!

Yalın Üretim Hedefimize Hızla İlerliyoruz.

Nebosan Metal olarak sektörümüze daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu amaçla Jointech Mühendislik ve Danışmanlık ile üretim sürecimizi daha verimli hale getirmek için anlaşma sağladık.

NBS 57/900 Yüksek Hatveli Trapez Üretim Hattı

Nebosan Metal olarak, 70/950 mm ölçülerinde üretim yapan betonaltı trapez üretim hattımızı kurmuştuk ve bu hattımız yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Buradan cesaret alarak ve piyasanın da ihtiyaçlarını analiz ederek 57/900 mm ölçülerinde yüksek hatveli trapez üreten yeni bir üretim hattı kurduk.

NBS 70/950 Betonaltı Trapez Üretim Hattı

Nebosan Metal olarak, 70/950 mm ölçülerinde üretim yapan beton altı trapez sac üretim hattımızı kurduk. 14 metre maksimum uzunlukta ürettiğimiz beton altı trapezlerimiz kompozit yapılarda kalıp maliyetlerini ortadan kaldıran ve yüksek dayanımı sayesinde beton kullanımı da minimize eden yapı elemanları arasındadır